vesti24.mk

Tag : парови

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Слатки работи што паровите ги прават дури и кога не се во врска долго време

admin
Дали и вие ги имате овие навики со партнерот? Тие заедно се тушираат Особено е убаво да се истуширате со партнерот и тоа го практикува...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тие се судени еден за друг: Ова се четирите најубави парови меѓу хороскопските знаци

admin
Ги знаете оние двојки во кои што сите гледаат каде и да се појавуваат, и тие само гледаат еден во друг? Таквите двојки, исто така,...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Ако на двајца им е судено, ќе си го најдат патот и ќе се пронајдат…

admin
Врските понекогаш се навистина чудна работа. Се појавуваат кога најмалку ги очекуваме. Доволен е еден поглед или случајна средба за да се појави таа искра...
БАЛКАН

(ВИДЕО) Александра дојде во емисија без градник и гаќички – Кога стана сите се препотија

admin
Поранешната натпреварувачка во „Парови“, се облече баш провокативно за емисијата „Запознајте ги Паровите“, каде гостуваше со дечко и Давид Драгојевиќ.Таа со него дојде во исклучително...
Uncategorized

Ја силуваа жена ми во живо: Сопругот ќе го тужи шоуто „Парови“

admin
Андреј Лахарнер, невенчаниот сопруг на учесничката во реалното шоу „Парови“, Мирела Лапановиќ останал во шок од сцените каде што неговата сакана има сексуален однос со...