vesti24.mk

Tag : пародија

ВЕСТИ

„Криминалните активности ми се најдобра навика“: Пародија посветена на Спасовски, граѓаните му направија шах-мат (ВИДЕО)

admin
Новиот технички премиер Оливер Спасовски на заминување од МВР,  сними видео на кое одговара на 30 прашањ поставени од потпретседателот на СДСМ, Коста Петров. СДСМ...
ЗАБАВА

На овие фотографии ќе се смеете цел ден: Урнебесни пародии од скапиот изглед на славните (ФОТО)

admin
Ако сакате шеги на туѓа сметка, односно на сметка на славните, време е да го заследите Италијанецот Емануел Ферари на Инстаграм. Неговите фотки се пародија на...