vesti24.mk

Tag : Партизанска

ВЕСТИ

МВР со детали за нападот на полицаец на Партизанска

admin
Неколку видеа од напад врз двајца полициски службеници во Скопје се појавија на социјалните мрежи. МВР информира дека настанот се случил во неделата околу 02:40...
ВЕСТИ

Две ваги направија хаос: Детали за случувањата на „Партизанска“

admin
Две ваги се пронајдени на булеварот „Партизански одреди“, за кои полицијата вечерва доби дојава дека на дел од булеварот има непозната направа. Од МВР за...
МАКЕДОНИЈА

Сведоштво за сообраќајката на Партизанска: „Беше страшно, слушнавме тресок, возилото заврши во билборд”

admin
Вчера околу 22 часот и 10 минути на булеварот „Партизански одреди“ се случи тешка сообраќајна несреќа спроти Силбо, а очевидци за 24Вести велат дека се...