vesti24.mk

Tag : патика

ЗАБАВА

Крокодил тежок 154 килограми немало да остане жив поради патики (ВИДЕО)

admin
Крокодил тежок 154 килограми морал итно да се однесе на операција поради патиката што ја проголтал. Имено, ветеринарите на една клиника во Флорида добиле итен...