vesti24.mk

Tag : Патишта на Србија

БАЛКАН ВЕСТИ

Снегот го покри целиот регион, Се забели и Србија!

admin
Во повисоките предели на делови од Србија и Босна и Херцеговина од ноќеска паѓа снег, кој предизвикува порблеми во нормалното одвивање на сообраќајот. Како што...