vesti24.mk

Tag : Патник

ЗАБАВА

ВИДЕО: Патник истепал кондуктерка затоа што му барала да стави маска – Инцидент во автобус во Русија

admin
Безбедносните камери поставени во еден автобус во Краснојарската покраина, покажале како патник удрил кондуктерка во глава, бидејќи му рекла дека мора да носи заштитна маска....
ЗАБАВА

Патувал во авион со сопругата, а пилотот преку разглас го изговори неговото име: Следуваше шок кој ќе го помни цел живот (ВИДЕО)

admin
Сопружниците Адри и Дејвид Роуз патувале со авион од Флорида во Колоради кога таа открила дека е бремена. Не сакала тука така да му соопшти...
ЗАБАВА

Одмаздата го стигна брзо: Фрли шише од прозор на автомобил, па таксистот му одржа лекција која ќе ја памети цел живот (ВИДЕО)

admin
Патник кој се возел во такси возило фрлил празно шише низ прозор, а таксистот веднаш се справи со него. Снимката е направена во рускиот град ...
ЗАБАВА

Патник снимаше страшни моменти: Погледнете како изгледа кога паѓа авион (ВИДЕО)

admin
Се појави снимка од падот на авион во Преторија во Јужна Африка. Снимката ја забележа еден од патниците од авионот додека тој паѓаше и го...
СВЕТ

Инцидент во авион: Се соблекол гол и мастурбирал, а потоа нападнал стјуардеса

Ferad Aruc
Патник, кој се соблекол гол и мастурбирал, на лет од Малезија до Бангладеш нападнал стјуардеса и ги вознемирувал останатите патници, по што морал да интервенираат...