vesti24.mk

Tag : патничка

ЗАБАВА

ФОТО: Патничка го предвидела падот на украинскиот авион- пред трагедијата објавила фотографија и зборови кои ја замрзнуваат крвта

admin
Патничка од украинскиот авион кој се сруши во Техеран веднаш по полетувањето имала претчувство дека ќе се случи несреќа. Шејда Шадку пред полетувањето на авионот...