vesti24.mk

Tag : Патри Лопез

ЗАБАВА

(ФОТО) Ова е најголемиот фан на Барса: Провокативната Лопез покажа речиси сè

admin
Патри Лопез е еден од најпознатите шпански модели. Таа е родена во Барселона и е една од најпознатите навивачи на Барса. Сепак, во нејзиниот дом...