vesti24.mk

Tag : пат

ЗАБАВА

Не мора да пиете таблети: Постои и природен лек да го спречите гадењето додека патувате

admin
Најранливи се децата до 12 години и жените, додека мажите поретко го имаат овој проблем. Одење на подолго патување за оние склони кон гадење во...
ЗАБАВА

Момчето ја остави пред да го каже судбоносното „ДА“: Нејзиниот живот стана неверојатна приказна

admin
Облечена во венчален фустан, Американката Кејти Колинс стоеше пред олтарот и го чекаше својот младоженец, но тој никогаш не се појави. Нејзината долгогодишна љубов ја...