vesti24.mk

Tag : Пауло Дибала

ВЕСТИ СВЕТ СПОРТ

Го интересирале други, па останал без девојката и без вистинска шанса на Мундијалот

Ferad Aruc
Некогашната девојка на Аргентинецот Паоло Дибала, Антонела Кавалиери, во јавноста излегла со детали за нивната врска и сета “валкана долна облека” која оди со тоа....