vesti24.mk

Tag : пајак и влегол во гаќичките

ЗАБАВА

Мислеше дека пајак и влегол во гаќичките: Водителка во паника го крена фустанот и покажа нешто што не требаше

Ferad Aruc
Сево ова одеше во живо. Најпрво сите присутни беа збунети, на никој не му беше јасно што се случува а самите натпреварувачи беа шокирани. Водителката...