vesti24.mk

Tag : Педикир

Uncategorized

Летен педикир: Популарни се гел-лакови во дречливи бои

admin
Во сè поубавите модели на летни сандали важно е да имате и негувани и убави нокти на нозете. Освен со добриот педикир, истакнете ги и со...
Uncategorized

Вака повеќето жени се подготвуваат за првата ноќ со новиот партнер

admin
Добро, и не е голема вест дека жените најмногу внимаваат на изгледот… Но и на други нешта! 1. Депилација – сакаат да изгледаат совршено 2....