vesti24.mk

Tag : педијатри

ЗАБАВА

Педијатри со совет до родителите: На децата до две години да не им подарувате дигитални играчки

admin
Интерактивни дигитални игри и мобилни апликации наменети за деца под две години се вид подароци кои родителите треба одлучно да ги тргнат од шопинг листата...