vesti24.mk

Tag : педофил

ЗАБАВА

Го нарекуваат педофил, а тој тврди дека во љубовта сè е дозволено: Сите се шокирани од овој пар (ФОТО)

admin
Лизи Риквуд има 22 години, додека нејзиниот сопруг Лесли има 63 години. Многумина ја осудуваат нивната врска и го нарекуваат педофил. Сепак, тие се сакаат,...
ЗАБАВА

Малолетничка се венчала за 28 години постар маж: Селаните го нарекле педофил и животот му го направиле пекол

admin
Откако се заљубил во 28 години помлада девојка, ќерка на својот пријател, и се венчал со неа, возачот на автобус, Енди, рекол дека во родниот...
ЗАБАВА

Бев мажена за педофил: Му верувала на својот сопруг, а потоа во неговиот компјутер пронашла срамни снимки

admin
Новиот документарец „Омажена за педофил“ прикажува приказна за жена која дознала дека маж и е педофил, но без разлика на тоа не престанала да го...
ЦРНА ХРОНИКА

Педофил во кожа на доктор силувал 156 жени и добил 175 години затвор: Се соочиле со него на суд, еве ги нивните исповеди

Ferad Aruc
Еден американски доктор осуден е на доживотна затворска казна. Се соочил со 156 жени на суд кои сексуално ги злоставил. Судијата за време на изрекувањето...
СВЕТ

Најлош педофил во историјата на Русија: Како старател извршил 900 силувања! Од државата земал пари кои ги користел за страшни злосторства

Ferad Aruc
Маж од Русија, кој вдомувал деца без родители, е обвинет по повеќе од 900 точки за силување и други сексуални престапи. Неговите жртви во главно...