vesti24.mk

Tag : педро енрике

ЗАБАВА

Ќе ви го згрее срцето: Мајка му немала пари да му купи албум, па ова дете само си ги нацрта фудбалерите- на крај беше наградено (ФОТО)

admin
Секои четири години Светското првенство во фудбал, покрај возбудата која ја носи на терените и трибините, постои уште една магија која го зафаќа целиот свет....