vesti24.mk

Tag : пеколна казна

ЗАБАВА

Прегазија жена и куче, а тоа што го направија потоа на никој не му се веруваше- за пеколната казна допрва ќе зажалат (ВИДЕО)

admin
Шокантна видео снимка објави англиската полиција на која се гледа моментот како автомобил прегазува жена со куче. На снимката се гледа како една жена додека...
ЗАБАВА

За време на трка удри по задникот новинарка која известуваше во живо- за неговата постапка доби пеколна казна за цел живот (ВИДЕО)

admin
Тркач рекреативец доби доживотна забрана за настап на трки и маратони од спортскиот сојуз на Савана откако во директен пренос ја удри новинарката по задник...