vesti24.mk

Tag : пелена

ЗАБАВА

ФОТО: Невеста го кренала фустанот и покажала дека не носи долна облека – веднаш добила критики за тоа што го виделе под фустанот

admin
Старо правило до кое невестите често се придржуваат е на денот на свадбата да носат на себе нешто ново, нешто позајмено, нешто стари и нешто...