vesti24.mk

Tag : Пенал

СПОРТ

(ВИДЕО) Вистинска „Магија“ на Роналдо од белата точка: Топката се поддига пред ударот

Ferad Aruc
Кристијано Роналдо беше еден од протагонистите во победата на Реал Мадрид против ПСЖ со резултат од 3-1 во осмина финалето од Лигата на Шампионите. НАјдобриот...