vesti24.mk

Tag : Пепе реал

Uncategorized

Пепе во Галатасарај

admin
Дефанзивецот на Реал Мадрид, Пепе, кариерата ќа ја продолжи во Галатасарај, тврдат шпанските и турските медиуми. Договорот на Пепе со Реал истекува по завршувањето на...