vesti24.mk

Tag : пес

ЗАБАВА

ФОТО: Погледнете како овца се заблагодари на кучето што ги спасило од глутница волци

admin
Кучињата се најверни пријатели не само на човекот, туку и на многу животни. Тоа најдобро ќе го покаже фотографијата подолу на која се гледа раскрварен...