vesti24.mk

Tag : петарди

ВЕСТИ

Приведен тетовец со над 1000 парчиња пиротехнички средства

admin
Полициски службеници од СВР Тетово, вчера го привеле 50-годишниот тетовец З.К. Портпаролот на СВР Тетово, Марјан Јосифоски информира дека лицето е приведено на улица „146“...
ЗАБАВА

Петардите и огнометите предизвикуваат стрес и смртност кај кучињата и мачките

admin
Петардите се составен дел од новогодишните прослави, но тие не само што се опасни за луѓето, туку предизвикуваат стрес и кај домашните миленици. Истражувањата покажуваат...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Момче и две девојки голи во акција во паркиран автомобил: Кога се слушна пукање веднаш излегле

Ferad Aruc
Еден маж одлучи да се пошегува со момче кое во својот автомобил бил на задното седиште во присуство на две девојки, така што поставил петарди...