vesti24.mk

Tag : Петар Богојески

ВЕСТИ

Дебакл на своето избирачко место- Петар Богојески не го гласале ниту соседите, освоил само три гласови (ФОТО)

admin
Петар Богојески од Македонски концепт на изборите кои се одржаа на 15 јули во своето избирачко место во Изборната единица 1 освоил само три гласови....