vesti24.mk

Tag : петар гошев

ВЕСТИ

Гошев: Ангеловска ја злоупотребила положбата за да си ги повлече парите од Еуростандард банка

admin
Според поранешниот гувернер на НБ, доколку не се работи за кривично дело, тогаш се работи за етички проблем, бидејќи таа имала увид во состојбата на...