vesti24.mk

Tag : петар грашо

ВЕСТИ

Се продале 2.000 наместо 600 билети: Кривична за организаторот на концертот на Петар Грашо

admin
Организаторот на концертот на Петар Грашо во античкиот театар на локалитетот Хераклеа во Бтиола, кој се одржа на 20 август, ќе добие кривична пријава, изјави...