vesti24.mk

Tag : печен компир

ЗАБАВА

Готвач открил необичен трик за најдобриот печен компир: Тајната на крцкавата кора и меката средина се крие во оваа состојка

admin
Врвен готвач открил трик за кој сме сигурни дека никој од вас не го пробал – дознајте за што станува збор! Печениот компир од рерна...