vesti24.mk

Tag : пешкири

ЗАБАВА

Пробајте го овој едноставен трик ако вашите пешкири не мирисаат и по перењето

admin
Доколку се мачите се груби пешкири кои не мирисаат по перењето, не се грижете. Постои едноставно решение кое се наоѓа во вашата кујна. Ова може...