vesti24.mk

Tag : Пиво фест 2017

ЗАБАВА

Познати првите ЅВЕЗДИ кои ќе настапат на „ПИВО ФЕСТ” ова година во Прилеп

admin
Познати се првите звучни имиња кои оваа година ќе ги забавуваат прилепчани на 15-тото издание на фестивалот на пивото и скарата, што ќе се одржи...