vesti24.mk

Tag : пик

ВЕСТИ

Филипче прогнозираше пик од 2.000 заразени, а до денеска од корона вирус починаа 1.511 лица

admin
Во последните 24 часа како последица од коронавирусот починаа 24 лица, четири пациенти од Скопје (76, 62, 67 и 70г), еден од Куманово (64г), еден...