vesti24.mk

Tag : Пилар Рубио

СПОРТ

Познатиот фудбалер ги менуваше девојките како чорапи додека не ја сретна неа

Ferad Aruc
Шпанскиот фудбалер Серхио Рамос кој го прослави својот 32. роденден, освен по успесите на теренот, познат е и по тоа дека секогаш ги има најубавите...
ЖИВОТ

Колку заработуваат девојките на фудбалерите само од фотографирање?

Ferad Aruc
И додека нивните избраници се натпреваруваат во тоа кој ќе постигне повеќе голови, ќе подели повеќе асистенции, или ќе создаде повеќе шанси, ќе одбрани повеќе...