vesti24.mk

Tag : пилешки крилца

ЗАБАВА

Пилешки крилца во сос од кашкавал- едноставен ручек за кој нема да потрошите многу време

admin
Пилешки крилца во со сос од кашкавал- ова е едноставен ручек за кој нема да потрошите многу време… Потребно е:1 кг пилешки крилцаоколу 50 г...