vesti24.mk

Tag : пилешко

ЗАБАВА

Едноставно и брзо јадење: Запечено пилешко во павлака

admin
СОСТОЈКИ: 500 гр пилешко филе 1 л павлака за готвење 2 кесички инстант супа од шампињони НАЧИН НА ПОДГОТОВКА: Во огноотпорен сад наредете исечкано пилешко,...