vesti24.mk

Tag : писта

ЗАБАВА

ГО УКРАДЕ ШОУТО: Неочекуван гостин на модната писта (ВИДЕО)

admin
Во текот на ревијата „Кристијан Диор Круз“ во Маракеш, на модната писта се појави неочекуван гостин кој ја засени целата сцена. Сосема неочекувано, се појавила...