vesti24.mk

Tag : Пит Давидсон

Uncategorized ЖИВОТ

Голема сообраќајна несреќа: Аријана Гранде ќе го загубела животот

admin
Фан се огласил на Твитер во понеделникот, во врска со тоа дека пејачката се појавила јавно заедно со ѕвездата Пит Давидсон. Аријана Гранде и Пит...