vesti24.mk

Tag : пијалаци

ЗАБАВА

Температурите се високи, а на горештините правите голема грешка: Овие работи НЕ треба да ги пиете!

admin
Нутриционистката Елена Соломатина навела неколку пијалоци кои не ја гаснат жедта во топлината, туку му штетат на организмот. Списокот на најопасните течности вклучува чај, кафе,...
ЗАБАВА

Згодна русокоса влезе во продавница- ни на крај памет не го очекуваше ова од продавачот (ВИДЕО)

admin
Во следното видео може да видите една преубава и згодна русокоса која влезе во продавница за пијалаци и зема една лименка, па ја плати со...