vesti24.mk

Tag : Пијалок

ЗАБАВА

Сигурно ги имате сите состојки! За прекрасен пијалок, направете ликер од кафе (РЕЦЕПТ)

admin
екој сака добар ликер! Овој пат ви предлагаме интересен ликер за кафе. Нејзината најголема предност е што веќе ги имате сите потребни состојки во куќата,...
ЗАБАВА

Пијалок за зајакнување на имунитетот кај деца и возрасни: За заштита од грип и вируси

admin
Ако телото функционира непречено, имунолошкиот систем доживува помалку стрес. Можете да му обезбедите на организмот имунолошка одбрана со еден пијалок. Сето тоа се наоѓа во...
ЗАБАВА

Нема поубав вкус за студени денови: Подгответе домашно греено вино, ќе уживате!

admin
Грееното вино во овој период од годината е одлично за оние кои сакаат малку повеќе да се релаксираат и да уживаат во неговиот прекрасен вкус....
ЗАБАВА

Проверено: Ова е најдобриот детокс пијалок кој ја враќа формата на телото и помага при слабеење

admin
Овој напиток е добар за освежување, но и детоксикација и слабеење. Притоа, потребни се само неколку состојки. -300 мл вода -исцеден сок од ½ лимон...
ЗАБАВА

Ги дрогирал колегите за да му бидат позабавни: Внимавајте кој ви прави кафе на работа

admin
Тинејџер од американската сојузна држава Мисури е фатен како ставал ЛСД во пијалакот на колегите од работа, а во своја одбрана, тој изјави дека тоа го...
ЗАБАВА

Луд дечко: Стави вијагра во пијалокот на својата девојка, а потоа следуваше чудо! (Видео)

Ferad Aruc
И додека мислите дека сте виделе се на Интернет, вакво нешто сигурно не сте виделе до сега. Овој човек сигурно не беше при здрав разум...