vesti24.mk

Tag : пијана патничка

ЗАБАВА

Во авион на летот за Ибица се случила голема тепачка откако една патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите (ВИДЕО)

admin
Инцидентот се случил на летот од Англија кон Ибица, а оваа необична сцена ја снимал еден од патниците кои вели дека пријателите на жената седеле...