vesti24.mk

Tag : пијан маж

ЗАБАВА

Немате видено полошо пијанство: Млад маж влезе во кафезот на мечката, сакаше да ја удави (ВИДЕО)

admin
Млад маж под дејство на алкохол се обидел да удави мечка во зоолошката градина во Варшава откако провалил во кафезот. Откако 23-годишниот Полјак се пробил...