vesti24.mk

Tag : пламен

ЗАБАВА

Пеколниот лет снимен и од воздух и од земја- се запали еден од моторите на Боинг 777, а потоа следуваше хорор за патниците (ВИДЕО)

admin
Авион на филипинската компанија кој од Лос Анџелес требало да лета за Манила принудно слетал кратко откако полетал поради расипан мотор. Никој од 347 патници...