vesti24.mk

Tag : пластичарска

ВЕСТИ

Еден осомничен за пукањето на „Пластичарска“ поради долг од 10.000 евра

admin
Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека сторило кривично дело -Тешки дела против...