vesti24.mk

Tag : плејбој

ЗАБАВА

Слеп човек го тужи „Плејбој“: Нивната веб-страница не е достапна за лица како мене

admin
Слеп човек го тужи светски познатиот магазин „Плејбој”, бидејќи нивната веб-страница не е достапна за лица со оштетен вид, објавија светските новински агенции. Доналд Никсон...
ЗАБАВА

Ова е љубовницата на Дејвид Бекам, поради која Викторија Бекам сакаше да се разведе од него

Ferad Aruc
Оваа жена беше актуелна во јавноста поради скандалот поради кој Викторија Бекам за малку ќе го напуштеше својот сопруг Дејвид. Таа сега води сосема поинаков...
ЗАБАВА

Кој сака да се повози? Плејбој зајачицата ги истакна градите и даде понуда која не може да се одбие

admin
Благодарејќи на своите облини, Линдзи стана вистинска ѕвезда на социјалните мрежи. Нејзините фотографии и објави ги следат седум милиони луѓе. Американската глумица и Инстаграм модeл Линдзи Пелас...
ЖИВОТ

Природна убавина на глумицата откри кои се тајните за нејзината младоликост

Ferad Aruc
Познатата глумица Џејн Сејмур, неодамна се фотографираше за магазинот “Плејбој”, па открила на кој начин успеала да ја одржи својата форма и младоликост. Во интервјуто...
ЗАБАВА

Инстаграм профилот на австралискиот Хју Хефнер беше суспендиран поради несоодветна содржина

Ferad Aruc
Познатиот Инстаграм профил “Candy Shop Mansion” е суспендиран поради несоодветна содржина. Профилот има околу 800.000 илјадници следбеници со околу 1.100 објави кои дел од нив...
СВЕТ

Плејбој зајачица: Имав секс со Трамп кога Меланија се породи, ме привлекоа неговиот шарм и интелигенција

Ferad Aruc
46-годишната Карен МекДугал, поранешна Плејбој зајачица, која тврди дека во текот на 2006. година била 10 месеци во врска со Доналд Трамп, открила нови детали...
ЖИВОТ

Наследи големо богатство: Вдовицата на Хју Хефнер донесе одлука за која сите ја осудуваат!

Ferad Aruc
Сопственикот на Плејбој, Хју Хефнер почина во септември минатата година, а дел од своето богатство и остави на својата сопруга Кристал Харис Хефнер (31). Меѓу...
ЗАБАВА СВЕТ

Неверојатниот живот на 26-годишниот син на Хју Хефнер кој пораснал окружен со зајачици

Ferad Aruc
Купер Хефнер е најмладиот син на основачот на Плејбој, Хју Хефнер, и судејќи по се, негов наследник. 26-годишниот Купер има големи планови токму тој да...