vesti24.mk

Tag : плински боци

ВЕСТИ

ВИДЕО: Скопје гори- работници асфалтираат и работат со плински боци на +31 степен

admin
Неколку дена Скопје живее со пеколни температури. Но тоа не ги спречи локалните власти да ја пуштат механизацијата да средува главни улици и булевари. Никој...