vesti24.mk

Tag : плишана играчка

ЗАБАВА

Од канализација извадено “чудовиште“ кое ги исплаши сите, кога дознале за што станува збор – се смириле (ВИДЕО)

admin
По обилните врнежи во Мексико, канализацијата се преполнила, па властите тргнале на нејзино чистење. Сепак, во тоа чистење било пронајдено нешто чудно, а тоа е...