vesti24.mk

Tag : Плус сајз модел

ЗАБАВА

Плус сајз манекенката Ешли Грахам повторно објави необработени папaрацо фотографии

Ferad Aruc
Плус сајз манекенката Ешли Грахам со својот креативен тим одлучи во последниот сегмент од својата модна кампања за костими за капење да ги употреби необработените...
ЖИВОТ

“Дизајнерите не ми даваат да ја носам нивната облека поради пропорциите на моето тело” изјави плус сајз манекенка

Ferad Aruc
Плус сајз моделот, Тес Холидеј сподели фотографија со своите фанови на која позира во долна облека, под која напишала една необична порака. Плус сајз моделот...
ЗАБАВА

Пред една година работела како чистачка, а сега “крева прашина” секаде каде и да се појави

Ferad Aruc
Плус сајз моделот Табриа Мејџорс неодамна изјави дека во ова време минатата година работела како чистачка, а сега има успешна кариера во светот на манекенството...
Uncategorized ЗАБАВА

Глетка која никој нема да ја заборави, Ешли Грахам покажа како ја поддржува сопругот

Ferad Aruc
За овој пар нема кој не знае дека тие се “чувале” до првата брачна ноќ, а откако стапија во брак нивните фотографии зрачат со сексапил,...