vesti24.mk

Tag : побрзо да забремените

ЗДРАВЈЕ

Докторите препорачуваат – еве што да пиете за побрзо да забремените

admin
Се почесто гинеколозите препорачуваат жените кои што подолго време се соочуваат со неможност да зачнат да почнат со секојдневна употреба на аспирин во мали дози....