vesti24.mk

Tag : повредено лице

ВЕСТИ

Детали за сообраќајката на патот Охрид-Кичево, повредено едно лице

admin
Едно лице е тешк повредено во сообраќајна несреќа која вчера во 18 часот се случи на магистралниот пат Охрид-Кичево, помеѓу с.Ботун и с.Климештани. -Несреќата се случила...
ВЕСТИ

Маж повреден во Тетово: Насилникот побегнал, познат идентитетот на двајцата

admin
Триесет и петгодишен тетовец е повреден со остар предмет од две години постар сограѓанин откако претходно имале расправија на улицата „Маршал Тито“ во близина на ...
ВЕСТИ

МВР со детали за престрелката во скопско, повредно едно лице

admin
Едно лице е повредено во оружена престрелка што се случи попладнево во селото Арнакија, Општина Сарај. Во престрелката, како што потврдуваат од МВР, учествувале неколку...