vesti24.mk

Tag : повредено момче

ВЕСТИ

Малолетник паднал од зграда во Куманово, со тешки повреди пренесен на клиника

admin
Четиринаесетгодишно момче денеска паднало од објект на поранешен „Жито-мел” во Куманово и се здобило со тешки телесни повреди, информираше кумановската полиција. Случајот кај нив го...