vesti24.mk

Tag : повреден полицаец

ВЕСТИ

Пукање во Скопје попладнево: Повреден полицаец заврши во болница- еве ги деталите

admin
Во СВР Скопје денеска е пријавено дека во 17:00 часот на улицата „Методија Митевски“ пред продажен објект, полицискиот службеник Ј.Ј., кој во моментот не бил...