vesti24.mk

Tag : Повторно повреден

СВЕТ

Го напушти тренингот на Јувентус: Миралем Пјаниќ повторно повреден

Ferad Aruc
Миралем Пјаниќ (27), фудбалскиот репрезентативец на Босна и Херцеговина, го напушти утринскиот тренинг на Јувентус во Виново поради повреда на десната нога. Детални лекарски прегледи...