vesti24.mk

Tag : подолг секс

ЉУБОВ И СЕКС

Ова се тајните за совршен секс маратон кои мора да ги знаете

Ferad Aruc
Иако секс маратон звучи како да треба да водите љубов со часови, истражувањето на Универзитот во Квинсленд покажува како просечен секс трае од 7 минути...