vesti24.mk

Tag : Пожари во Грција

ВЕСТИ СВЕТ

Фатен на дело: Снимен е пироман како го подметнува пожарот во Грција!

Ferad Aruc
Невидените пожари на југот на Грција усмртија најмалку 74 луѓе, соопштија грчките власти, од каде што исто така потврдија дека е уапсено лице кое што...